Czartery jachtów na Pętli Żuławskiej

O projekcie strony Pętla Żuław

Pętla Żuławska - Aktualnosci

 Zobacz wszystkie zdjęcia z galerii

O projekcie strony Pętla Żuław

Od najmłodszych lat związani byliśmy z wodą, najczęściej żeglowaliśmy na Jezioraku. Jeziorak nas ukształtował pod względem żeglarskim, dużo pływamy, od blisko 7 lat najczęściej barkami po Pętli Żuławskiej.

Wielu z osób pyta sie jak pływać i gdzie płwyać. Postanowiliśmy dla Was drodzy Użytkownicy przygotować ten serwis.

Podczas wielu rejsów po Pętli Żuław wykonaliśmy setki zdjęć na szlaku, nagraliśmy kilka dysków filmów z drona – postanowiliśmy się nimi podzielić :)

Celem projektu było wykonanie strony na której użytkownicy znajdą wszystkie niezbędne informację o Pętli Żuławskiej – miejsca gdzie mogą się zatrzymać, gdzie mogą zjeść, gdzie mogą wynająć sprzęt wodny, wskażemy miejsca gdzie można pojechać oraz co można zobaczyć. Planujemy stworzyć kompletny przewodnik po Żuławach dla turystów nie tylko wodnych.

W przyszłości serwis będzie rozbudowany o szlaki rowerowe oraz kajakowe. Pierwszy etap jest już za nami – serwis powstał i został opublikowany, kolejny to jego rozwój. Jeżeli mają Państwo sugestie odnośnie funkcjonalności serwisu, zmian i kierunków w jakim powinien podążać – prosimy o ich przesłanie. 

Za wszystkie przesłane sugestie z góry dziękujemy.

Pozdrawiamy Załoga serwisu petla-zulaw.pl


Wszystkie zdjęcia w serwisie objęte są prawami autorskimi. Powielanie ich, kopiowanie, udostępnianie bez zgody autora zabronione.

O PROJEKCIE STRONY PęTLA ŻUłAW

Od najmłodszych lat związani byliśmy z wodą, najczęściej żeglowaliśmy na Jezioraku. Jeziorak nas ukształtował pod względem żeglarskim, dużo pływamy, od blisko 7 lat najczęściej barkami po Pętli Żuławskiej. Wielu
GALERIA FILMÓW

aktualnosci na Pętli Żuław


Rejsy One Way na Pętli Żuław

Partnerzy witryny Pętla Żuław

Chcesz być informowany o wydarzeniach, promocjach ?
Zapisz się na nasz Newsletter.