Czartery jachtów na Pętli Żuławskiej

Dzika Przystań Rybacka

Pętla Żuławska - Miejsca postojowe
  • Miejsca postojowe

Dzika Przystań Rybacka - dane adresowe, kontaktowe:


Dzika Przystań Rybacka

Kąty Rybackie kojarzą się żeglarzom głównie z portu jachtowego wraz z portem rybackim, w miejscowości tej znajdują się dwa mniej znane miejsca do cumowania – przystań Neptun oraz dziki port rybacki.

Do dzikiego portu rybackiego kierujemy się jak do przystani jachtowej w Kątach, mijamy wejście i płyniemy równolegle do brzegu, po przepłynięciu 600-700 metrów będzie wejście do przystani Neptun, płyniemy dalej, dawny port rybacki jest jakieś 300 metrów dalej. Zbliżając się do przystani będzie widoczny przesmyk w trzcinach, bliżej przystani będzie można zobaczyć chorągiewki tyczek rybackich. Dziki port rybacki nie posiada infrastruktury, to miejsce do cumowania na dziko. Basen portowy jest w kształcie litery T, cumujemy dziobem do wschodniego (najdłuższego) nabrzeża.

Nie ma żadnych wygód, jest cisza i spokój, stąd bardzo blisko do baru rybnego „U Basi”, serwującego wyłącznie potrawy z ryb, szczególnie polecamy rosół z węgorza oraz sandacza w sosie koperkowo - ziołowo – czosnkowym.


Wszystkie zdjęcia w serwisie objęte są prawami autorskimi. Powielanie ich, kopiowanie, udostępnianie bez zgody autora zabronione.

Chcesz być informowany o wydarzeniach, promocjach ?
Zapisz się na nasz Newsletter.

DZIKA PRZYSTAń RYBACKA

Dzika Przystań Rybacka
GALERIA FILMÓW

miejsca postojowe na Pętli Żuławskiej


Przystań w Sztutowie

Przystań przy zamku w Malborku

Partnerzy witryny Pętla Żuław