Czartery jachtów na Pętli Żuławskiej

Wypożyczalnia motorówek w Białej Górze

Pętla Żuławska - Wypożyczalnia motorówek
  • Wypożyczalnia motorówek


Wypożyczalnia motorówek w Białej Górze  - informacje

Wypożyczania motorówek na godziny Biała Góra

Chciałbyś przeżyć niesamowitą, wodną przygodę i zasiąść za sterami motorówki? Teraz to możliwe!

Nasza wypożyczalnia łodzi motorowych w Białej Górze oferuje wynajem, nowoczesnych, wygodnych i bezpiecznych motorówek wykonanych w wysokim standardzie. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy motorówki wykonane w stylu retro, typu Silver 495. Na wyposażeniu niezawodne silniki zaburtowe Tohatsu o mocy 9.8 Km, konsola z kołem sterowym, wykończenia w drewnie egzotycznym, materace wykonane ze skóry ekologicznej, przed słońcem załogę ochroni rozkładane Bimini.  Naszymi łodziami możesz swobodnie pływać po Nogacie.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy kilka tras. Najkrótsza to 1 godzinny rejs  po Nogacie z Mariny Biała Góra do ruin mostu Jagow Bruecke, jeżeli dysponujesz czasem około 3 godzin polecamy rejs do śluzy Szonowo i z powrotem. Jeżeli chciałbyś spędzić nad wodą popołudnie, polecamy trasę z Białej Góry do Malborka. Jedną z największych atrakcji będzie śluzowanie w zabytkowej śluzie Szonowo oraz podziwianie największego zamku krzyżackiego w Europie widzianego z wody.

Nasze motorówki są dynamiczne, wygodne i co najważniejsze- bezpieczne. Stanowią zatem fascynującą atrakcję zarówno dla par świętujących romantyczną okoliczność, rodzin z dziećmi odpoczywających na wakacjach, jak też osób szukających spontanicznych, pełnych adrenaliny wrażeń.

Wypożyczalnia motorówek na godziny Biała Góra- czy potrzebne są jakiekolwiek zezwolenia do kierowania motorówką?

Wiele osób, które są zainteresowane wynajmem motorówki na Nogacie, zadaje sobie pytanie, czy aby cieszyć się tego typu atrakcją, należy posiadać jakiekolwiek uprawnienia. Otóż, przy wynajmie naszych łodzi motorowych żadne dodatkowe „prawo jazdy” nie jest wymagane. Jeżeli zatem chciałbyś przeżyć niepowtarzalną, wodną przygodę w motorówce polegającą na odkrywaniu najciekawszych miejsc na Nogacie- możesz ją wypożyczyć bez patentu!

Dynamiczne, zwinne, a przy tym bezpieczne motorówki są do Twojej dyspozycji!

Nasze motorówki możesz wynająć w dowolnym, wakacyjnym terminie. Wystarczy, że określisz ilość godzin, które chcesz spędzić w rejsie po Nogacie, a następnie skontaktujesz się z nami telefonicznie lub odwiedzisz nas w naszej siedzibie.  Na miejscu, możesz także zapytać naszych doradców o najistotniejsze kwestie dotyczące wypożyczenia motorówki w Białej Górze. Dzięki nim, dowiesz się, jak jeszcze bardziej urozmaicić planowaną atrakcję!

Zapraszamy na rejsy po Nogacie motorówkami bez uprawnień!

 


Chcesz być informowany o wydarzeniach, promocjach ?
Zapisz się na nasz Newsletter.

Partnerzy witryny Pętla Żuław